Ecoslay - silne tužiaci gél, Jello Shot, 355 ml

Výrobca: Ecoslay
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Y31015
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 14.58
17.50 ks

Výhodou nás menších eshopov je, že sme flexibilnejší a vieme rýchlejšie reagovať na ponuku a dopyt. Ale vieme vám ponúknuť aj výrobky podľa Vašich požiadaviek. A už dávnejšie ste ma oslovili, či by som nevedela mať v ponuke niečo od Ecoslay.

Značka Ecoslay je na trhu od roko 2015. Je to stále menšia prírodná firma, ktorá kladie dôraz na kvalitu surovín. Nie vždy sú výrobky dostupné, ale tento raz sa mi podarilo objednať niečo.

Ecoslay Jello Shot je ikonickým výrobkom pre tvrdohlavé kučeravé hlavičky. Prírodná sila z okry, pektínm aloe a kamilky dokonale spevnia kučery a zamedzujú tvorbe krepu. Výrobok je 100% homemade. Odporúča sa po otvorení skladovať v chladničke, alebo na chladnom mieste. Gél je silný, preto sa musíte naučiť, aké množstvo vaše vlasy potrebujú. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Neobsahuje proteín.

 

Použitie:

po umytí naneste dostatočné Ecoslay Jello Shot do mokrých vlasov. Upravte a vysušte difúzerom. Po otvorení skladujte v chladničke.

 

 

Zloženie:

Okra Extract, Marshmallow Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cetearyl Alcohol, Colza oil, Coconut cream, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argan Oil, Banana Extract, Benzyl Alcohol Dehydroacetic Acid (non-drying alcohol used in preservation system).